KONST / Litografier / Färglitografi 9996035
nr 999 6035
Färglitografi
Kerstin Lundberg-Perman, 98/200, signerad, -62, motivet: 27x55
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:56:38
7/12 19:48:09